A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ricku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Rikthim Ademi Muziken e filloi ne vitin 2011 ne moshen 14 vjeqare Bashkepunimi i pare ka qen me BlinnGBoy Ka pasur bashkpunime me The Leader Dhe do vazhdoj te ket bashkpunime te tjera me repera te tjer nga VuCity Incizimet i ka ber ne Studion INTERPLAY Më datë 21 Nëntor 2018, Ricku publikon videoklipin "Numrin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Qlira

Faton Morina

W.G.

Nitinjo

D.S.

Pimpex

Dr.Ree

EMI

Aga B

Dion


Tags: Ricku, Rikthim Ademi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019