Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prekaz 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ridi është një këngëtar. Ridvan Kadria ka mbaruar shkollen ne Peje....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Da Freak

Valo

Ej-G

Loyal Man

Gold King

Unfame

Bejuos

Elines

Mc Loti

V.M

Tags: Ridi, Ridvan Kadria


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet