Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ridvan Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ridvan Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Tetor 2013, Ridvan Berisha publikon videoklipin "Genjeshtart S'i Dua". Në vitin 2015, Ridvan Berisha publikon albumin "Live". Më datë 12 Maj 2018, Ridvan Berisha publikon videoklipin "Qelna Nuse Deren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Live (2015)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ridvan Berisha

Komente 0