Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rifa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Janar 2019, Rifa & Adore publikojnë videoklipin "N'top 5". Kënga është punuar në studion InterPlay, gjersa për tekstin janë kujdesur vet Rifa dhe Adore. Ky projekt muzikor është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dyshja vijnë me performancë dhe interpretim të veçantë. Ana vizuale e projekti i është besuar regjisorit Arjanit Kajtazi. Më datë 17 Mars 2020, Rifa publikon videoklipin "Qoket E Mija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Sllimi

MMG Babloki

Llonkku

Grande

Fida

Luxhi

Last Daddy

A Link

King Link

Tags: Rifa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet