Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifa
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Rifa është këngëtar. Më datë 18 Janar 2019, Rifa & Adore publikojnë videoklipin "N'top 5". Kënga është punuar në studion InterPlay, gjersa për tekstin janë kujdesur vet Rifa dhe Adore. Ky projekt muzikor është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dyshja vijnë me performancë dhe interpretim të veçantë. Ana vizuale e projekti i është besuar regjisorit Arjanit Kajtazi.

Më datë 17 Mars 2020, Rifa publikon videoklipin "Qoket E Mija".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist