Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rifadije Graiqevci

Vendlindja: Grajqevc  
Mosha: 33 Vjeç

Këndon kryesisht: Popullore Dasmash Popullore Moderne

Rifadije Graiqevci është një këngëtare e njohur. Ka kryer shkollen fillore ne Mustaf Venhar ne Vushtrri dhe shkollen e mesme e kreu per Mjeksi ne Mitrovice.
U martua me te birin e Ali Buqullanit dhe ka 3 femije.

» Dërgo Korrigjime »


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46


teksteshqip.com © 2007 - 2017