Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifadije Graiqevci - Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nese s`t`kam dashnor
nuk te kam as mik
ishe nje qiri qe shpejt u fik
ne mes vargjesh fjal e gabuar
ne mes brigjesh ure qe kam kaluar (2x)

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
dallga na rremben nuk kemi faj(2x)

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
ishim te ri kemi gabuar(2x)

nuk te kam dashnor
nuk te kam as mik
dashuria jone sa shpejt u fik
dhe se paku le te mbetet nje kujtim
nje dashuri e hershme nje gabim(2x)

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
dallga na rremben nuk kemi faj

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
ishim te ri kemi gabuar

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
dallga na rremben nuk kemi faj

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
ishim te ri kemi gabuar

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
dallga na rremben nuk kemi faj

fare ste kam njohur
rastesisht jemi takuar
ishim te ri kemi gabuar

Ky tekst u dërgua nga Ddiellzza K.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 10/11/2014


Më Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:


Komente 0


Rifadije Graiqevci - Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim".
3. Video është e këngës "Gabim", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.