Audio

Rifadije Graiqevci - T'kisha Me U Ba Flutur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2016

2016-06-21T19:03:56

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'kisha Me U Ba Flutur" kënduar nga Rifadije Graiqevci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rifadije Graiqevci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fatos Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

tkisha me u ba flutur me hyp ne lis e 2x
me pa vllaun tone
qfar darsme ka nise 2x
me pa vllaun tone
qfar darsme ka nise 2x

tkisha me u ba flutur me shku perpjete 2x
vallah vllaun tone
pe martojme sivjete 2x
vallah vllaun tone
pe martojme sivjete 2xMë Shumë Këngë Nga Rifadije Graiqevci:

Më Shumë...