Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifat Berisha - Flamuri I Plakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Oooooooo kon pe man o evropa ne gjie osht krijue o ni shtet i ri e shtet i popullit more ma te vjeter ne bot ma te lashte o nuk ka ma tjeter C'po valvitet more ni flamure qe de sot o se kem pa kurre jo as enderr more se kem pa ngjyra e verdh o hise na raaaaeeee

heeeej po se kush sma hjek nga zemra dy krenaren rrema rrema kuq e zi at flamur te plaku osht i lam o me pika te gjakut 2x

Ooooo fjal e ndezur more pavarsie u lind shteti more ma i rie me flamur o me hymn e stem o si gjith bota dhe na i kemee masi kshtu o po don evropa dhe me kte o po na njeh bota osht flamuri more i KOSOVES le t'valvitet per krah shqiponjes

heeeej po se kush sma hjek nga zemra dy krenare rrema rrema kuq e zi at flamur te plakut osht i lam o me pika te gjakut 2x


Ky tekst u dërgua nga Çlirim Alija & Egzon Alija   Boletini

Rifat Berisha - Flamuri I Plakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flamuri I Plakut".
3. Video është e këngës "Flamuri I Plakut", por nuk këndohet nga Rifat Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rifat Berisha:


Komente 0