Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rifat Berisha - Këngë Për Adrian Krasniqin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Adrian Krasniqin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Adrian Krasniqin", por nuk këndohet nga Rifat Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rifat Berisha - Këngë Për Adrian Krasniqin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.1 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Për Flamur Me Lidh Nje Besë"

Komente

Asnjë Koment

29/09/2011

2011-09-29T20:39:05+00:00me krasniqe e lule per fise trima te mdhenje per lufte kta rriten i lindun ne kulla i rritun me male ne shpella guri neper male i lindun ne kulla i rritun ne male ne shpella te gurit neper male siç na ishte bac bajrami sot u ngrit dhe adriani siç na ishte bac bajrami sot u ngrit dhe adriani sot u ngrit dhe adriani.

uje rrjedh drini e shkon bistrica ujit shqipet neper lisa ti u rrite o adrian gur themeli ushtrise tone ti u rrite o adrian gur themeli ushtrise tone rralle ne ket dhe mund te lind ksi trimi nuk te harron jo dugagjini rralle ne ket dhe mund te lindi ksi trimi nuk te harron jo dugagjini nuk te harron jo dugagjini.

amanet lugu i baranit oj vendlindja adrianit kujto vorrin e gjakun te parit kujto gjakun e adrianit kujto gjakun e atdhetarit qe ne rini ja dha vatanit qe ne rini ja dha vatanit.

e ne kosove do trima jan balle per balle e dham per dham emrin tan ne zemer e kan jan betu ne gjakun tan emrin tan ne zemer e kan jan betu ne gjakun tan jan betu negjakun tan emrin tan e run krejt fisi heeej run brigada jone adrian krasniqi.

adrian adrian lule pare e ushtrise tone.


Më Shumë Këngë Nga Rifat Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë