Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifat Berisha & Vellezerit Çetaj - Pyet Kosova Per Nje Qike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

PYTO KOSOVA PER O NJI çIKE
VEç MORALIN ME JA DITE

JAN MLESH BURRAT NE LOG O T,KUVENDIT
E PO PYESIN BJESHKT E KELMENDIT

EPO PYESIN BJESHKT E KELMENIT
KU ASHT SHOTA E AZEMIT

SHQIPE MALI ME DY DEGE
DYMDHJET VJET PRINI NE çETE

EE ME PRE HEKURIN EDHE GURIN
KRAH PER KRAH LUFTOJ ME BURRIN

BURR I SOJ QAJ AZEM GALICA
BURR MA TRIM SE PAT DRENICA


Ky tekst u dërgua nga FATMIR TAHIRAJ

Rifat Berisha & Vellezerit Çetaj - Pyet Kosova Per Nje Qike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyet Kosova Per Nje Qike".
3. Video është e këngës "Pyet Kosova Per Nje Qike", por nuk këndohet nga Rifat Berisha & Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rifat Berisha:


Komente 0