Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rigels Sadikaj - Ti Mos Me Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

19/06/2013

2013-06-19T19:35:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Mos Me Harro" kënduar nga Rigels Sadikaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rigels Sadikaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet