Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rigersa Zefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Rigersa Zefi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rigersa ka nisur të këndojë që në moshën 6-vjeçare. Skena e parë në të cilën ka shkelur ka qenë ajo e festivalit të 50-të të fëmijëve në Shkodër. Rigersa ka qenë konkurrente edhe në edicionin e 5-të të “Gjeniu i Vogël” ku ka arritur deri në gjysëmfinale. Në vitin 2016 mori pjesë në “Shkodra Fest” ku u vlerësua me çmimin si “Këngëtarja e re më e mirë”. Po ashtu Rigersa ka publikuar edhe 2 klipe: “Jeto”, me të cilën ka marrë çmim të parë në Shqipër...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Klara Doçi

Onika

Ardita Begu

Anisa Grenazi

Eli Qorri

Arselinda Sheqeri

Aurora Zeka

Vivian Kokeri

Valëza Zogaj


Tags: Rigersa, Rigersa Zefi

Rigersa Zefi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet