Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rigon Binakaj

Rigon Binakaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Rigon Binakaj është këngëtar. Më datë 9 Korrik 2021, Rigon Binakaj publikon videoklipin "Gjyshit Tim". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0