Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki Sllamniku - Qetësi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

qetesi lermini shokt e mi
vetmi sonte po te dua ty
spo du lotet me mi fshi
le te rrjedhin sikur shi
mallku qofsh o fati im i zi
mallku qofsh o fati im i zi
i kam besu fjal per fjal
me trathtin e saj
ne qaf me ka marr
ma prishi kejt mua ket jet
a dashnija e saj
sishte e vertet
sonte dua vetem qetesi
lemrni vetem me lotet e mi
qetesi lermini o shokt e mi
vetmi sonte po te dua ty
spo du lotet me mi fshi
le te rrjedhin sikur shi
mallku qofsh o fati im i zi
mallku qofsh o fati im i zi
erdhi ngadal dhe iku shpejt
sa shum e kam dasht
e nuk ja ka vlejt
a ka munsi vujtjen ta vras
nje tradhtare shkret
une e paskam dasht
sonte dua vetem qetsi
lemrni vetem me lotet e mi
qetesi lermini shokt e mi
vetmi sonte po te dua ty
spo du lotet me mi fshi
le te rrjedhin sikur shi
mallku qofsh o fati im i zi
mallku qofsh o fati im i zi


Ky tekst u dërgua nga shkurtesa sylejmaniRiki Sllamniku
Publikimi: 17/09/2016
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)
Video Produksioni: Bleri Production


Riki Sllamniku - Qetësi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qetësi".
3. Video është e këngës "Qetësi", por nuk këndohet nga Riki Sllamniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0