Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Nuk Patëm Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

A don me dit tverteten
Se per mu e ty ska fat
E kur mbetem vetem e me sy pam
Jo se eshte e leht me te dasht ty 2x
Ma leht e ki mem dasht ti
Kujtoja vetes pak ti
Nje fjale kur tham

Se faj nuk kam ku veten na e lam
Tu mundu me u dasht
E mashum jem nda
Provova prape e prouvuam bashk
Na me ni fjal
Nuk patem fat dhe pse na dy cdo nat
ne te njejtin shtrat e ne ftyr me u pa
e di s eshte lehte se e provova vete se nuk patem fat

Jo se eshte e leht me te dasht ty
Ma leht e ki mem dasht ti
Kujtoja vetes pak ti
Nje fjale kur tham 2x

Se faj nuk kam ku veten na e lam
Tu mundu me u dasht
E mashum jem nda
Provova prape e prouvuam bashk
Na me ni fjal
Nuk patem fat dhe pse na dy cdo nat
ne te njejtin shtrat e ne ftyr me u pa
e di s eshte lehte se e provova vete se nuk patem fat.


Ky tekst u dërgua nga ENSRiki Sllamniku
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/09/2018


Riki - Nuk Patëm Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Patëm Fat".
3. Video është e këngës "Nuk Patëm Fat", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0