Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki Sllamniku - Little Do You Know Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Little do you know
How im breaking while you fall asleep
Little do you know
Im still haunted by the memories
Little do you know
Im try to pick myself up piece by piece
Little do you know
I need a little more time

Ka pas dit qe mu kan dok ni net
Ka pas net qe skom mujt me flejt
Kto net ku nqosh tdhomes un sjom kon vet
Se n’qetsi e kom ni edhe shpirtin krejt qa flet

Se di ske provu me vdek ntrup tgjall
Krenarin n’off edhe malli krejt met kall
Jom i musht deri nfyt e tasht mdulen lot
Dashni pa kushte tdhash kshtu un se meritoj

Little do you know
How im breaking while you fall asleep
Little do you know
I’m still haunted by the memories
Little do you know
I try to pick myself up piece by piece
Little do you know
I need a little more time

Hey oksigjen
Per mu je bo helm
N’3 t’nates un shkruj
Ajo thjesht po flen
Njet tjeter kujt
E jo si une vet
Nihna i tepert nbot
Ndjenj qe ti ma dhe
1milion menime pom sillen n’tru
Se jeten ti ma bone mu
Katrahur
Ligsin tonde ska fjal qe e pershkrun
E ti per mu
Jet ke ndrru

Ditet po kalojn prap i heshtun un mbes
Ditet po kalojn te t’harroj mka mbet veq tpres
E netet po kalojn e ky shpirt pak nga pak po vdes
Lot deri nmengjes
Veq dhimbje shpirti flet


Ky tekst u dërgua nga Art

Riki Sllamniku - Little Do You Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Little Do You Know".
3. Video është e këngës "Little Do You Know", por nuk këndohet nga Riki Sllamniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0