Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ni varg fjalsh me plot inat
Se çka ndodhi atë natë
Veç nalu kqyri plagt e ksaj zemre

S'tkom harru e t'du hala
Kom shumë dashni për me t'fal
Vazhdoj e t'mbaj në zemër

REF. x2:
T'kam pas ty xhan
Leht pa ty se kam
E me kon t'ndam
Qenka zor, e pam

Natën von kur Hana del
Krejt kujtimet n'mendje mi kthen
E ti se din zemra sa dhem

Pse u dasht me ty me u nda
Pse unë s'duhet ty me t'pa
Pse n'mes me mbajt atë inat

REF. x2:
T'kam pas ty xhan
Leht pa ty se kam
E me kon t'ndam
Qenka zor, e pam
Riki Sllamniku
Publikimi: 05/12/2020
Muzika: Riki Sllamniku
Teksti: Riki Sllamniku
Ork, Mix & Master: Publico Group
Gitare: Astrit Stafai
Video Produksioni: Publico GroupRiki - Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0