Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Dal Ngadal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dal ngadal po tretëm unë n'heshtje
Dal ngadal venitëm unë për ty

Pak nga pak pajtohem unë me jetën
Pak nga pak msohna me e shty


S'muj me e dasht unë ni tjetër
S'muj me e gënjy vetën
E shpirti yt te unë rri

Do t'kujtoj unë sa t'kem jetën
Ni dit kët dashni do e marr me vete
E do vi atje tek tiii

Ai moment që na e shkatrroi jetën
Ah kjo jetë ish krejt padrejtësi...

Koha nuk na vet e merr gjithqka me vete
Amo koha veq skalit dashnin per ty

S'muj me e dasht unë ni tjetër
S'muj me e gënjy vetën
E shpirti yt te unë rrin

Do t'kujtoj unë sa t'kem jetën
Ni dit këtë dashni do e marr me vete
E do vi atje tek ti
Riki Sllamniku
Publikimi: 05/10/2020
Teksti: Riki Sllamniku
Orkestrimi: Alban Chela & Riki Sllamniku
Vocal Mixing & Mastering: Vedat Lushtaku


Riki - Dal Ngadal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dal Ngadal".
3. Video është e këngës "Dal Ngadal", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0