Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rikthimi & Papa Dino - Sonte S'ka Mu Nal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

mu ka bo terapi
qdo nat jom tu pij
pot kqyri ka m'sillesh
ka m'dridhesh mbi kry
hey cuco
pom kqyr drejt n'sy
pe kafshon buzen leht
po thu dinus Mc
t'ka fal zoti bomb
me trup perfekt
e ki b... najs dhe syt e ngreht
je bionde e gjall
e plot me karakter
e dridh trupin pa nal
si vanessa hessler
je sfid me t'qellit
ke shtat si princesh
po sillesh po dridhesh
se je albaneze
familje e madhe
komplet me Fam
e mbushur me ari
bling bling ne qdo an
e ki mendjen e madhe
sikur katedrale
me gjeste te rxon
se je femer shqiptare
afrohu tasht ma ngat
te preku pak ne bel
papa dino ne bit
qeshtu hiti del haver

(ref)
e ki trupin e smut ti zemer
b... e ngreht perpjet
vothin ne gthiz e mban
se je sexy nxet
hajde tasht ti kce
zemer mos u ndal
dridhu si e qmendur
sonte s'ka mu nal(x1)

wow sa nxet
pernime atmosfer
n'tona ant llokumat
jan tu e dredh
ka muzik me tradit
me te shti mos me prit
ski kohe mu merzit
ki me nejt tu chillit
je e shtrejt si diamant
shmikat me vizllim
je e pa par
numer 1 ne prishtin
je bomb zemer veq vitamina
kur ti hi ne club
me hyp adrenalina
vin te bardh je ka pin
me shum knaqesi
e ki trupin e gat si stefany
je hot je sexy je pulpulak
sonte je e jemja zemer rrumullak
te Ha me emer e mbiemer qysh je komplet
kur je me rikthimin zemer perjeton lezet
pot thirri lazdrajko qiko pej dashnis
besom jam ma i mir se bamir topi i shqipris

(ref)
e ki trupin e smut ti zemer
b... e ngreht perpjet
vothin ne gthiz e mban
se je sexy nxet
hajde tasht ti kce
zemer mos u ndal
dridhu si e qmendur
sonte s'ka mu nal(x2)


Ky tekst u dërgua nga  ariana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rikthimi
Publikimi: 12/06/2008
Festivali: Polifest 2008


Rikthimi & Papa Dino - Sonte S'ka Mu Nal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte S'ka Mu Nal".
3. Video është e këngës "Sonte S'ka Mu Nal", por nuk këndohet nga Rikthimi & Papa Dino.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rikthimi:


Komente 0