Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rikthimi - Albanians In The Club (Feat. Big Man & Blerina)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Nuk kemi video për këtë këngë.

Sonte u kall neja po dridhet atmosfera qika afer meje un club ka repera Erti-b po shkon si vodka me limon 100% Rikthim hit i ri po fillon
Dinus.Mc si fisheku ne allti un po vi me shpejtesi zemer em tu gju permbi me te shti me kcy un durt emija ki mu shkri dridhi dridhi zemer ato booth em magji.Shoqja jote zemer per mu don mu shkri pe sho po ma han po don me mu gju permbi hajde hajde qiko kty eki LLapjanin dridhi dridhi belin don me kall Artanin .Sjelle sjelle qat kazino se po vjen Allpaqino midis Tiranes DinusMc xheladino kceni un maximum how how o llokum albanians in the club qiky send po bon bumm jo

refreni: e di shpirt per ty jam ket nat duat te me pushtush te me puthesh me gjat buza po em dridhet flak trupi ka marr jam shqiptare digjem zjarr(2her)

repi2 Zemer big man osht ky emer dukesh e ftoft po veq zjarr ke ne zemer model moj kordel ................ je model ne bel dhe e ombel karamle me pelqen kur kercen dhe refren kaq shum energjike je tip qe sh[perthen banale senzual me te vertet univerzale uu qfar femre je o bukur po reale dridhi pak per mua sonte jam per ty qdo her un ket jet kur ti putha ata sy zemer ke vertet preformanc ndon se jam gangster per ty ndjehem Romanc zjarr ndizet nata kur jam pran teje dua qe ta di se qte vlon ty nder teje je impresionist dhe me stil te veqant bukuri albaniane je tip interesant jeee

refreni (2 her)

repi :e ama gicma buzen edhe prekma trupin qishty veq vazhdo edhe dridhe dridhe klubin tu pi xhoni voker goca si snaiper skam nevoj per postre se jom real gangster Klithma po tingellon si Zeri un mikrofon Repi larg po shkon trupin kur pe dredhon shum sexi po dokesh me nje stilTropik sjom ka shof ma te fort un gadishulin Balkanik eeeeeeeedhe nje hit un shqipi
tari i lansuar ne Tiran qiky send deshmon se jemi te paret ne ballkan shprehe shprehe zemre xhoksin me tetuvazh aty shkruan Rikthim Big Man i trash JOOOOOO ju kujtohet sendi hajdeni hajdeni qika jom i dashurum me top ne orbita [puna e lezetshme hijen ta freskon disa kan qu kry por ka edhe kush i RRezon


Ky tekst u dërgua nga Naim


Featuring: Blerina
Featuring: Big Man
Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006Më Shumë Këngë Nga Rikthimi:


Komente mbi këtë këngëRikthimi - Albanians In The Club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanians In The Club".
3. Video është e këngës "Albanians In The Club", por nuk këndohet nga Rikthimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.