Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rikthimi - 100% Rikthim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2005

Komente

Asnjë Koment

01/06/2005

2005-05-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100% Rikthim" kënduar nga Rikthimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rikthimi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet