Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rilinda Velaj - Hasha Moj Hasha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

BILBILI DARDHE ME DARDHE
E DO NUSEN ME TE BARDHE
BILBILI NE PROTO DERE
DO NUSEN TE SHOKJE ME VJERRE (2X)

REF:HASHA HASHA NE TU NDAFSHA
SI LISI NE MALE U THAFSHA
U THAFSHA SI TRENDELINA
TE ME VENE TUFA NE LINJA (2X)

BILBILI MOLLE ME MOLLE
KERKON NUSEN E BELE HOLLE
BILBILI KENDON NE VRESHTE
E DO NUSEN BELERSHKE (2X)

REF:HASHA HASHA...

BILBILI KENDON NE BRINJE
JA DO GUSHEN ME FLORINJE
BILBILI NEPER LIVADHE
E DO NUSEN SI SORKADHE (2X)

REF:HASHA HASHA.....


Ky tekst u dërgua nga  deskabibaRilinda Velaj
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pellumb Aliaj
Klarinet: Shaban Cela


Rilinda Velaj - Hasha Moj Hasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hasha Moj Hasha".
3. Video është e këngës "Hasha Moj Hasha", por nuk këndohet nga Rilinda Velaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rilinda Velaj:


Komente 0