Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rilinda Velaj - Vetem O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

VETEM-O

ME YLL TE SABAUT O
MALIT O ZALLIT O
PO SHKON ZOGA VETEM O
VETEM FILLI VETEM O (2X)

HENE O HENE E MALIT O
AS ME BENE SI DHENDERR O
AS ME BENE SI DHENDERR O
TE ZE ZOGEN MALIT O (2X)

DHE LOT ME SUMBULLAT O
SI ERA ME LULET O
AS MI ZBERTHEN TE TI SHOH
GJITHE STOLIT E NENES O (2X)

HENE O HENE E BUKUR O
KUR TE VIJE ZOGA ME ZGJO
SE DO RRI TE CMALLEM O
VETEM FILLI VETEM O (2X)

ME YLL TE SABAUT O
MALIT O ZALLIT O
PO SHKON ZOGA VETEM O
VETEM FILLI VETEM O (2X)


Ky tekst u dërgua nga  deskabiba

Rilinda Velaj - Vetem O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem O".
3. Video është e këngës "Vetem O", por nuk këndohet nga Rilinda Velaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rilinda Velaj:


Komente 0