Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rilinda Velaj - Si Rrufe Dy Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

DASHURI E VJETER
E DI SE C'NA QENKA
SI MJALT I PA TRRETUR
SI NUSJA NE ENDRRA(2X)

REF:HARROVA C'ME KISHE THENE NENA
SHKREPEN SI RRUFE DY ZEMRA
SI RRUFEJA QE BENE BAM
U BEME BASHKE E ME SU NDAM(2X)

A E KE PARE VETEN
C'NURE QE TE KA RENE
NJE E QESHUR E JOTJA
SA NAPOLON BENE (2X)

REF:HARROVA C'ME...

NJE PUTHJE FEMIJE
SA U MBAKA MENDE
RREJNJE DASHURIE
TE MBJELLA NE KENGE (2X)

REF:HARROVA C'ME....


Ky tekst u dërgua nga  deskabibaRilinda Velaj
Publikimi: 06/05/2010
Muzika: Rilinda Velaj
Teksti: Pellumb Aliaj
Orkestrimi: Adrian Hila
Klarinet: Shaban Cela


Rilinda Velaj - Si Rrufe Dy Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Rrufe Dy Zemra".
3. Video është e këngës "Si Rrufe Dy Zemra", por nuk këndohet nga Rilinda Velaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rilinda Velaj:


Komente 0