Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rilinda Velaj - Ylli Qe Feksi Sabane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Sabah hopa gdhire mire
U keput e ra nje yll
Ra një yll dhe ndezi dhene
Dhone se me ka bere bene (2×)

REF

Bej te dal por sme le nena
Si eshke po digjem brenda
O do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

Epo o do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

Ylli qe feksi sabahn
Me henen deren e ndan
Hape moj te shkreten e
Deshuri te mbash me te (2×)

REF

Bej te dal por sme le nena
Si eshke po digjem brenda
O do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

Epo o do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

Ylli qe me pate bere ben
Hapi dere e penxheren
Aman te keqen moj nen
Se është fat e me se gjen (2×)

REF

Bej te dal por sme le nena
Si eshke po digjem brenda
O do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

Epo o do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

REF

Bej te dal por sme le nena
Si eshke po digjem brenda
O do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas

Epo o do dal moj o do plas
Se jam ne moshe te sevdas


Ky tekst u dërgua nga Rikardo

Rilinda Velaj - Ylli Qe Feksi Sabane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ylli Qe Feksi Sabane".
3. Video është e këngës "Ylli Qe Feksi Sabane", por nuk këndohet nga Rilinda Velaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rilinda Velaj:


Komente 0