Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rim-Mortal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rim-Mortal është një këngëtar. Kënga e parë e tij ishte kënga në bashkpunim me Dabesstin, Seanin dhe Ice Kicker "t'chart & t'kallt". Më datë 11 Shtator 2014, Rim-Mortal publikon videoklipin "Kaqurrelet E Tua", në bashkëpunim me Ram Kukaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Ice K

P-Don

Tossi G

Zone'x

Black-T

Young Fllash

The-Big

Lil Genius

T-One

Tags: Rim-Mortal, Rimmortal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet