Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rimmy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Rimmy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Dhjetor 2020, Rimmy publikon videoklipin "Benzo". Teksti i këngës u shkrua nga Rimmy, ndërsa orkestrimi u punua nga Çelik Lipa. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa. Më datë 12 Shkurt 2021, Rimmy publikon videoklipin "A Je". Teksti i këngës u shkrua nga Rimmy, ndërsa orkestrimi u punua nga RZON. Produksioni audio u realizua nga RZON. Më datë 20 Tetor 2021, Rimmy publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rimmy

Komente 0