Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Rimy është një këngëtar. N Rey (Urim Neza) aktualisht banon ne Tropoje ku vazhdon studimet ne shkollen e mesme te pergjithshme. Merret me muzike qe i vogel dhe muzika per N Rey eshte pasion jo vetem profesion....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Continental

Lil Bm

E-Os Tbb

Erto

Vilsian

Gutti

Sizer

Akrep1

Rich Dog

Kappacobra

Tags: Rimy, N-Rey, Young Rey, Urim Neza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet