Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Abdyli - Endrra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ajo nate ishte sa nje jet
kur te pash i harrova krejt
shum tkam dasht dhe prap te du
un nuk mundem pa ty
ti a mundesh pa mu

shum tkam dasht dhe prap te du
un nuk mundem pa ty
ti a mundesh pa mu ...

Zemra qaan,me lotet e mii
ishte endrra ime dhe do te mbetesh tiiii

Zemra qaan,me lotet e mii
ishte endrra ime dhe do te mbetesh tiiii

Ne u ndame Ende smund te besoj
,por nje gje un do ta tregoj
Ska njerii qe nuk gabon
te kerkova falje dhe prap te kerkoj
Ska njerii qe nuk gabon
te kerkova falje dhe prap te kerkoj

Zemra qaan,me lotet e mii
ishte endrra ime dhe do te mbetesh tiiii

Zemra qaan,me lotet e mii
ishte endrra ime dhe do te mbetesh tiiii

Zemra qaan,me lotet e mii
ishte endrra ime dhe do te mbetesh tiiii

Zemra qaan,me lotet e mii
ishte endrra ime dhe do te mbetesh tiiii
.......


Ky tekst u dërgua nga  agnesssaRina Abdyli
Publikimi: 11/03/2011


Rina Abdyli - Endrra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Ime".
3. Video është e këngës "Endrra Ime", por nuk këndohet nga Rina Abdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Abdyli:


Komente 0