Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Rina - S'e Kom Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Kom Prit".
3. Video është e këngës "S'e Kom Prit", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rina - S'e Kom Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

07/08/2020

2020-08-06T23:51:11+01:00Me kon me ty shpinen shum ma kan kthy
Se kom prit qe ma kthen edhe ti
Skom besu ndashni der kur tkam pa ty
Rrej nese thom qe sdu me tpa me sy (x2)

Se ti ma theve zemren


Ky tekst u dërgua nga Kida277
Më Shumë Këngë Nga Rina Balaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë