Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Blue (Feat. Dj Amelia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

M'fal mama, m'fal mama
Tash veq po pi e nuk po ndalna mo, ndalna mo
M'ka lon për tjetrën
Nuk jom vetja mo, vetja mo
Është shumë e bukur
Aj s'ka faj

M'fal mama, m'fal mama
Tash veq po pi e nuk po ndalna mo, ndalna mo
M'ka lon për tjetrën
Nuk jom vetja mo, vetja mo
Është shumë e bukur
Aj s'ka faj

Mama
Sa here boj gabime, a ma fal?
Mama
Sa shumë po m'djeg me tjetrën kur e shoh
Mama
Pranë meje po kalon sikur s'ka ndodh kurgjo
Po mu hala njejt po m'dhem

Se ti se din qa fole prej që nuk jem bashk mo yeah
Ti ke harru qa fole, sa premtime ti mi dhe
Se qel mo telefonin
Nuk ma qon mo asnji text
Po m'dhem, Po m'dhem

M'fal mama, m'fal mama
Tash veq po pi e nuk po ndalna mo, ndalna mo
M'ka lon për tjetrën
Nuk jom vetja mo, vetja mo
Është shumë e bukur
Aj s'ka faj


Ky tekst u dërgua nga Eni🦋Rina Balaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/11/2021


Rina - Blue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blue".
3. Video është e këngës "Blue", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Balaj:


Komente 0