Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Hej Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Nuk po mund me met than ne sy jo nuk mundem me leju
spo du me vazhduu me ty se ktoo lojra nuk i du tash
eshte fundi per gjithcka qa ke ba sun e ke marr
nashti tjetra ta ploteson vendin n;zemer qe t'mungon.

REF
Hej zemer ngom dicka po du met than rri larg pi meje
se nuk jena qysh jena kan e di un se se ti u ndron
me lujt edhe niher lojen qe ti shum e don.

E ke lyp e ke gjet tash me tjetren sje i gjet ngrohcin
time e kerkon ajo nuk pom zavenson po lufton ti mem harru
hala jo se ke kuptu kot e ke qdo sen qe bon tjetra nuk e
dashuron.

REF
Hej zemer ngom dicka po du met than rri larg pi meje se nuk
jena qysh jena kan e di une se se ti u ndron me lujt edhe
niher lojen qe ti sshum e don [2x]


Ky tekst u dërgua nga Vlera

Rina - Hej Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Zemer".
3. Video është e këngës "Hej Zemer", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0