Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Rina Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Harrom". Në Gusht 2016, Albos merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Po Du", në bashkëpunim me Rina Gashi. Në Shtator 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Te Pres". Më datë 1 Mars 2018, Dinni Zejnullahu publikon videoklipin "Ti Kom Fal", në bashkëpunim me Rina Gashi. Më datë 17 Maj 2019, Rina Gashi publikon videoklipin "Mashup (Albanian, Ger...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Ervisa

Anisa Smajlaj

Marigona Vitia

Xhirjana

Florida Dushku

Xhuli

Sarentina Cako

Jona

Jola

Tags: Rina Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet