Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Rina Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Nita Krasniqi & Rina Krasniqi marrin pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Loja Me Muziken". Në Qershor 2003, Nita Krasniqi, Rina Krasniqi & Donat marrin pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Majmun Çita". Në Qershor 2005, Rina Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Çunga Llunga"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rina Krasniqi

Komente 0