Rinesa Leta
Rinesa Leta

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Rinesa Leta është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2021, Rinesa Leta merr pjesë në Nota Fest 2021 me këngën "Larg Buzëve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0