Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rinka - Maje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qa bone?
A more
Ket zemer e more
Ket zemer lendove
Ti dashni ×2

Maje
O maje
Ti dashnin

A moree
A moree
A more
Qa do ti ti ti

Maje maje maje
Maje maje maje
Fjalen ti maje (ti majee)

Qa bone?
A more
Ket zemer e more
Ket zemer lendove
Ti dashni

Menove qe kollaj per ty une rash
Harrove se per mu je veq ni fash
Tash jom shum mir pot lo ty avash
E lotin e mfal mfal qe ta lash

Ti vuj vuj vuj
Tash ti vuj
Tadh ti duj duj duj
Kon fush duj

Maje maje maje
Maje maje maje
Fjalen ti maje (ti majee)


Ky tekst u dërgua nga QueenRinka
Publikimi: 02/03/2023
Teksti: Rinka
Video Produksioni: Kotorri
Makeup: Jehona Melenica
Hair: Fatma MustafaRinka - Maje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maje".
3. Video është e këngës "Maje", por nuk këndohet nga Rinka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rinka:


Komente 0