Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Rinna është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rinesa Bega, emri artistik i se ciles eshte Rinna ajo ka lansuar videoklipin e saj te pare qe titullohet "Tjeter dite" me muzike te BiniStudio me tekst nga Timi dhe me videoklip nga IMAGINE FILMS LLC. Ajo pati sukses me kete kenge ku mbolli mijra shikime mbrenda nates, Rinna thote se projekti i dyte do te lansohet shume shpejt e cila do jete nje balade ,ajo thote se nuk do te ndalet aspak qe projektet do vine dhe qe do ju pelqejn shume, ajo kendo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ana Golja

Saelma

Fatjona Kuçi

Blerta Pepa

Eronida

Dina Shabani

Arinda Gjoni

Donjeta Morina

Wendi Mancaku

Inna (Ina Kollçaku)


Tags: Rinna, Rina, Rinna Bega, Rinesa Bega

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet