A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Rinno is a singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Maj 2019, Rinno publikon videoklipin "Lolo"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kadri Guri

Big L

X-Boss

Nde-Rim

D'one

Mc Qlira

Dr.Ree

Az-M

Cappa'l

Nico OTR


Tags: Rinno, Rinor Bakolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019