Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rino Boci

Nuk ka akoma asnjë votë

Rino Boci është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Drinor Zymberi

Muharrem Xhediku

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Fatrin Krajka

Spartak Tili

Arti Rec

Alban Male

Tags: Rino Boci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet