Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rino (Rinor Sopjani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14
  • Emri i Vërtetë:
  • Rinor Sopjani
BIOGRAFIA: Rino (Rinor Sopjani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai e nisi karrierën tri vite më parë në spektaklin e talenteve “The Voice of Albania”, ndërsa tani vazhdon rrugëtimin në muzikë si solo artist. Në vitin 2014, Rino (Rinor Sopjani) merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Më datë 12 Maj 2017, Rino publikon videoklipin "Lamtumirë", një baladë R&B, e cila e ka sjell mjaft në stil këngëtarin Sopjani. Kënga është produkt i Str8Dope Ent, ndërsa për klipin janë kujdesur Imagine Films. Ky projekt ka a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Franc Koruni

Kevi

Lum Dakaj

Mario Beats

Besmir Rudi

Zgjim Baraliu

Agon Latifi

Contraband Gotti

Ekrem Bislimi

T4k

Tags: Rino, Rinor Sopjani


Komente mbi këtë artist