Më mbaj mend (për 1 muaj)

NORD (Rinor Durmishaj)

Rinor Durmishaj - Ende Jo! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Une jam mesuar me ty,
Te te kem prane,
Jemi vetem ne dy,
Asgje s'na ndan..

A te kujtohet puthja e pare,
Dhe ne dy te pandare,
Se une e kujtoj,
E kujtoj cdo dite...

Ta dish sa me mungon,
Kur sje ktu me mungon.
Le ta kuptoj e gjithe bota...

Do te dua si i çmendur, nje jete
Do te dua sa dhe fryme te mos kem,
Do te dua dhe ne ditet pa diell,
Mos me ler vetem eja me merr...

Me largo nga kjo dhimbje pa fund,
Me trego se a ndihesh si une,
Me trego a me do,
Edhe ti...

Zemres ti mi fale,
Lumturine...
Jeta ime gjeti,
Dashurine...

A te kujtohet nata e pare,
Nata jone e pare,
Se une e kujtoj,
E kujtoj cdo dite...

Ta dish sa me mungon,
Kur sje ktu me mungon.
Le ta kuptoj e gjithe bota...

Do te dua si i çmendur, nje jete
Do te dua sa dhe fryme te mos kem,
Do te dua dhe ne ditet pa diell,
Mos me ler vetem eja me merr...

Me largo nga kjo dhimbje pa fund,
Me trego se a ndihesh si une,
Me trego a me do,
Edhe ti
NORD (Rinor Durmishaj)
Publikimi: 23/09/2017
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Yll Limani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Pinkmoon Creative


Rinor Durmishaj - Ende Jo!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Jo!".
3. Video është e këngës "Ende Jo!", por nuk këndohet nga Rinor Durmishaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NORD (Rinor Durmishaj):


Komente 0