A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

NORD - Hile Hile


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/07/2018

2018-07-14T17:00:06


It's a long time that we try finding the lyrics to "Hile Hile" sung by NORD.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from NORD attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Bekim Kumanova. We wish that's the lyrics you are looking for:

Me hile me hile
ti je tu ma ba
kush ja qel gropen dikujt
vet ka me ra
me hile me hile
ti je tu ma ba
kush ja qel gropen dikujt
vet ka me ra.

refreni
Pishman ke mei ra
pishman ke mei ra
kur te kujtohet ty
shum von ka meu ba
pishman ke mei ra
pishman ke mei ra
kur te kujtohet ty
shum von ka meu ba.

Hile hile dje
hile hile sot
mos mendo se neser
ke meu gzu nket bot
hile hile dje
hile hile sot
mos mendo se neser
ke meu gzu nket bot.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019