Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rio Zaffa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Rio Zaffa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Mars 2019, Rio Zaffa publikon videoklipin "Bam Bam". Më datë 31 Maj 2019, Rio Zaffa publikon videoklipin "Napoli". Më datë 22 Janar 2020, Sivi, Matolale, Ili & Rio Zaffa publikojnë videoklipin "Blocka". Më datë 22 Maj 2020, Rio Zaffa publikon videoklipin "Jo Me Na"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

L3O

Slitta

Dora

Fabiani

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

Tags: Rio Zaffa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet