Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riola Susuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Riola Susuri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2016, Riola Susuri merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Shoqet E Mia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Aulona Deshishku

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Blorentina Morina

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Tags: Riola Susuri


Komente mbi këtë artist