Më mbaj mend (për 1 muaj)

Risa - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  10

Veten e genjej qdo nate
dhe kujtoj se ty tkam pran
dhe kur e kujtoj ate nate
shpirti po me digjet flake

Sdua tja di se sa larg te kam ty
dua tja di se do kthehesh perseri

Sonte dua te jesh mbreti im
te em rembesh..Sonte dua ti et vish
e te mso shkosh perseri
Ende e kujtoj em mall
kur em puthe per her te par
tjeter tash e ke ne krah
kurse mua em the te dua sa te
jem gjall a thua ti asaj ja fal te njejten dashuri
me thuaj ti a te kujtohen lotet e mi

Sonte dua te jesh mbreti im
te em rembesh..Sonte dua ti et vish
e te mso shkosh perseri


Ky tekst u dërgua nga Sueda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Risa
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/07/2013


Risa - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Risa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Risa:


Komente 1