Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  365
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rita Haziri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 2 Korrik 2019, Valon Biba publikon videoklipin "S'te Kam Harru", në bashkëpunim me Rita Hazirin. Teksti i këngës u shkrua nga Valon Biba. Videoklipi u prodhua nga kompania Prive Films. Më datë 18 Shkurt 2020, Rita & Fidan publikojnë videoklipin "Humbe". Më datë 19 Qershor 2020, Rita & Fidan publikojnë videoklipin "Mashup Turkish-Albanian 2020". Më datë 10 Korrik 2020, Rita & Fidan publikojnë videoklipin "Pika Pika". Teksti i këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E fejuara e

Fidan Gashit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

6 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rita Haziri, Fidan Gashi

Komente 6