Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita Haziri - Ke Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

2x
Ti s'mun me dasht
qysh mu m'ke dasht
Po ani nasht
ke harru n'dor
qka ke pas

REF.:
Ti nuk pate ndjenja, ndjenja
Kallxom tash ku jena
Dashni na nuk kena
Mos thuj ma e jemja
Ti nuk pate ndjenja, ndjenja
Kallxom tash ku jena
Dashni na nuk kena
Nuk jena ma, nuk jena

2x
Ik sa ma larg
Se kjo pun e pat
Mos e qo ma gat
S'besoj ty prap

REF.:
Ti nuk pate ndjenja, ndjenja
Kallxom tash ku jena
Dashni na nuk kena
Mos thuj ma e jemja
Ti nuk pate ndjenja, ndjenja
Kallxom tash ku jena
Dashni ma nuk kena
Nuk kena na, nuk kena

Ti nuk pate ndjenja, ndjenja
Tash ku jena
Ma nuk jena
Mos thuj ma e jemja

Ti nuk pate ndjenja, ndjenja
Kallxom tash ku jena
Dashni na nuk kena
Nuk jena ma, nuk jena


Ky tekst u dërgua nga TinaRita Haziri
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2021
Teksti: Jetmir Salihu
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)


Rita Haziri - Ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Harru".
3. Video është e këngës "Ke Harru", por nuk këndohet nga Rita Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rita Haziri:


Komente 0