Rita Ora & Dj Fresh

Hot Right Now ➡ Nxehte Tani

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  26

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: saramk


Hot Right Now

Got your hands up cause you think you've got it
Going crazy, we're not even started
Eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh
It's so funny that you think you're winning
Cause something told you who was spinning
Eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh eh eh

You know you're only in it
Cuz it's hot right now, hot right now
Turn it up right now
Put your hands in the air if you want it right now
Eh oh eh oh hot right now
You know you're only in it
Cuz it's hot right now, hot right now
Turn it up right now
Put your hands in the air if you want it right now
Eh oh eh oh hot right now

(throw your hands up...)

You got the latest place
It's on your radar
By the time you show your face, it's over
Eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh
You got the magic numbers on your speed dial
And you could barely drop a name, but me won

You know you're only in it
Cuz it's hot right now, hot right now
Turn it up right now
Put your hands in the air if you want it right now
Eh oh eh oh hot right now
You know you're only in it
Cuz it's hot right now, hot right now
Turn it up right now
Put your hands in the air if you want it right now
Eh oh eh oh hot right now

I'm let me see the club get hotter, hotter
I wanna see your hands up higher higher
I don't need close shouts oh oh oh oh
Can I get a woah!
I'm let me see the club get hotter, hotter
I wanna see your hands up higher higher
I don't need close shouts oh oh oh oh
Can I get a woah!

You know you're only in it
Cuz it's hot right now, hot right now
Turn it up right now
Put your hands in the air if you want it right now
Eh oh eh oh hot right now
You know you're only in it
Cuz it's hot right now, hot right now
Turn it up right now
Put your hands in the air if you want it right now
Eh oh eh oh hot right now

(throw your hands up...)

Cuz it's hot right now....


Nxehte Tani

I ke duart lart sepse mendon se i ke lart
po cmendesh, ne as nuk kemi filluar
eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh
eshte shum qesharake se mendon veten fitues
sepse dicka i thonte se po i binte rrotull
eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh

Ti e din se eshte vetem ne te
sepse eshte shum nxeht tani, nxeht tani
ndize ne kete moment
ngrej duart ne ajer, nese don bash tani
eh oh eh oh nxeht tani
ti e din se eshte vetem ne te
sepse eshte shum nxeht tani, nxeht tani
ndize ne kete moment
ngrej duart ne ajer, nese don bash tani
eh oh eh oh nxeht tani

(Coni duart lart...)

Ke vendin e fundit
eshte ne radarin tend
ne momnetin kur duheshte ta shfaq fytyren, mbaroj
eh oh eh oh eh eh, eh oh eh oh oooh
ke numrat magjik ne thirrjet e tua te shpejta
dhe kur mundesha ta arrij nje emer, por me fitoi

Ti e din se eshte vetem ne te
sepse eshte shum nxeht tani, nxeht tani
ndize ne kete moment
ngrej duart ne ajer, nese don bash tani
eh oh eh oh nxeht tani
ti e din se eshte vetem ne te
sepse eshte shum nxeht tani, nxeht tani
ndize ne kete moment
ngrej duart ne ajer, nese don bash tani
eh oh eh oh nxeht tani

Po e shikoj klubin nxeht e me nxeht
dua ti shikoj duart lart e me lart
nuk kam nevoj per brita te aferta , oh oh oh oh
mund te kem nje woah!
Po e shikoj klubin nxeht e me nxeht
dua ti shikoj duart lart e me lart
nuk kam nevoj per brita te aferta , oh oh oh oh
mund te kem nje woah!

Ti e din se eshte vetem ne te
sepse eshte shum nxeht tani, nxeht tani
ndize ne kete moment
ngrej duart ne ajer, nese don bash tani
eh oh eh oh nxeht tani
ti e din se eshte vetem ne te
sepse eshte shum nxeht tani, nxeht tani
ndize ne kete moment
ngrej duart ne ajer, nese don bash tani
eh oh eh oh nxeht tani

(Coni duart lart...)

Sepse eshte shum nxeht tani...

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019