A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ora Feat. Tinie Tempah

R.I.P ➡ R.i.p

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: saramk


R.I.P

R.I.P, to the girl you used to see
Her days are over, baby she's over
I decided to give you all of me
Baby come closer, baby come closer

[Tinie Tempah]
Sexy senorita, I feel you ora
Jump out at no remoter
Get in my flying saucer
I'll make you call me daddy
Even though you ain't my daughter
Baby I ain't talking books
When I say that I can take you across the borders
I'm young and free, I'm London G
I'm tongue and cheek
So they be giving us some time to drink
Slow and steady for me
Go on like a jersey for me
And say the words soon as you're ready for me

[Rita Ora]
I'm ready for ya
Hit 'em all, switch it up
Put 'em on, zip it up
Let my perfume, soak into your sweater
Say you'll be here soon, sooner the better
No option for, you saying no
I run this game, just a play a role
Follow my lead, what you waiting for?Thought it over and decided tonight is your night

[Chorus]
R.I.P, to the girl you used to see
Her days are over, baby she's over
I decided to give you all of me
Baby come closer, baby come closer

[Rita Ora]
Nothing on, I strut around
I do it big, I shut it down
I wonder if you'll be able to handle me
Mental pictures, no cameras please

[Chorus]
R.I.P, to the girl you used to see
Her days are over, baby she's over
I decided to give you all of me
Baby come closer, baby come closer
(I, I, I'm ready for ya)

[Bridge]
Yeah I hear you talking
Don't know who you trying to flatter
Got my mind made up
(I, I, I'm ready for ya)
I'm in control, but with you being a man, you don't seem to understand
(I, I, I'm ready for ya) I, I, I'm ready for ya
I, I, I'm ready for ya
So keep thinking you the man
Cause it's all part of a plan
I, I, I'm ready for ya

[Outro]
R.I.P, to the girl you used to see
Her days are over..


R.i.p

R.I.P, per vajzen qe don ta shikosh
ditet e saj mbaruan, zemer, ajo mbaroi
vendosa tet japi gjithcka
zemer eja me afer, zemer eja afer

Tinie Tempah
Zonjush seksi, te ndjej Ora
Hidhu jasht
eja ne pllaten time fluturuese
do bej te me therresesh "babush"
edhe nese nuk je femra ime
zemer nuk po flas me libra
kur te them se do tet kthej prapa konfrontimeve
Jem i ri dhe i lir, Jam London G
Jam gjuh dhe ...
keshtuqe nese na japin dicka, provo te pish
ngadal dhe plot per mua
shko ne nje jersery per mua
dhe thuaj fjalet shpejt dhe te jesh gati per mua.

Ritaaa :
Jam gati per ti
Ndizi, aktivizoi
Digji, ngrije vol.
lejo qe parfumi in, te hyj ne djersen tende
thuaj se do jesh shum shpejt ketu, me shpejt, me mir
nuk ka opsion qe te thuash, jo
drejtoj kete loj
vetem luaj rolin tend
ndiq shembullin tim
cfar ne pret?
pa te interesuar nese ka mbaruar
vendosa se kjo nat eshte nata jote!

Reff:
R.I.P, per vajzen qe don ta shikosh
ditet e saj mbaruan, zemer, ajo mbaroi
vendosa tet japi gjithcka
zemer eja me afer, zemer eja afer

Pa asgje permbi, gjindem ne te gjitha anet
e bej te madhe, i hedhi te gjitha posht
e pyes veten nese do mundesh te me kontrollosh
foto mendore, jo kamera ju lutem.

Reff:
R.I.P, per vajzen qe don ta shikosh
ditet e saj mbaruan, zemer, ajo mbaroi
vendosa tet japi gjithcka
zemer eja me afer, zemer eja afer
(Un,un,un jam gati per ty)

Po, te degjoj duke folur
pa e ditur se ke po mundohesh
mora nje vendim
(Un,un,un jam gati per ty)
Jan nen kontrol, por me ty vazhdoj te jem burr
sikur nuk po e kupton
(Un,un,un jam gati per ty)Un,un,un jam gati per ty
Un,un,un jam gati per ty
vazhdo te mendosh se je burri
sepse gjithcka eshte pjes e plnit
Un,un,un jam gati per ty

R.I.P, per vajzen qe don ta shikosh
ditet e saj mbaruan ..

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019